سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی هنر
منوی اصلی

   خلاصــه خبـــر    نتایج مسابقات فرهنگی هنری مرحله استانی



اعلام اسامی پسران دبیرستانی برتر شرکت کننده در جشنواره هنر های تجسمی و دستی

رشته

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

نقاشی مداد رنگی

محمد احمد وند

علی رضا زمانی

صادق نصیری

نقاشی پاستل

 

فرشید فلاح نیا

امین حسین لو

طراحی ذغال

فرهاد افشار

پویا خورزنی

سید حسین میری

طراحی مداد

مهدی شریفی

علیرضا صبوری

محسن یادگاری خندابی

طراحی قلم فلزی

محمد صحرایی

 

 

نقاشی ایرانی ( نگارگری )

محمد بلورچی

رضا رحیمی

 

کاریکاتور

علی صالحی

عادل ملک محمدی

آرمان زندیه

خوشنویسی ( نستعلیق)

محمدرضا کلانتری

مرتضی فیضی

حبیب قنبری

منبت

محمدرضا شمشیری

اکبر مرادی

علی ملکی

قالی بافی

میلاد نظری

احسان خسرو بیگی

 

معرق

حسین حسین خانی

کامران محمدی

احسان خیرآبادی

پوستر رایانه ای

علی منصوری

 

 

تصویر سازی ( رایانه ای)

وحید شمشیری

 

 

آرم ( رایانه ای)

حمیدرضا عیوضی

 

 

نسخ

یاسر سلیمانی روزبهانی

مصطفی بخشش

 

خوشنویسی(شکسته)

فرهاد حسینی

 

 

خوشنویسی ( ثلث)

مهدی حدادی

 

 

قلم زنی

 

 

مجتبی نظری

نمد مالی

 

قاسم غفاری

 

آب مرکب

علی ابراهیمی

 

 

نقاشیخط

حمیدرضا ساعدی

 

 

تذهیب

محمد حسینی

داود نکونام

سینا پیری

پوستر(رایانه ای)

مهدی کارچانی

 

 

 

اعلام اسامی پسران هنرستانی استان مرکزی شرکت کننده در جشنواره هنر های تجسمی

رشته

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

نقاشی و رنگ و روغن

محمدرضا والی

معین اثنی عشری

 

نقاشی مداد رنگی

رضا یار محمدی

امیرحسین بشارتی

امیر محمد عباسی

نقاشی پاستل

حامد ماشینی

 

 

طراحی ذغال

امیرحسین قربانی

فرامرز مسعودی

 

طراحی مداد

پیام قلیچی

حامد ابراهیمی

حمیدرضا صیدی

نقاشی ایرانی ( تهذیب)

سامان آقایی

 

 

گرافیک ( طراحی آرم)

ابوالفضل طاهری

 

 

کاریکاتور

سید محمدرضا موسوی

 

 

خوشنویسی ( نستعلیق)

مهدی نوروزی

 

 

منبت

علی اسدی

 

 

معرق

محمد ایرانشاهی

محمدرضا تفرشی

جواد حمیدی

پوستر رایانه ای

ایمان بهرامی

 

 

تصویر ( رایانه ای)

رضا منصوری

رضا حسین لو

 

نسخ

محمد محمدی

 

 

نفاشیخط

 

 

محمدحسین خانی

قلم زنی

داود کریمی

 

میلاد جلولی

نقشه قالی

ابوالقاسم ملا حسینی

 

 

شکسته نستعلیق

احسان حمیدی آراسته

عباس کرم لو

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقات هنرهای تجسمی دختران دوره متوسطه استان مرکزی ( جدول شماره 2)

گلیم بافی

پریسا جعفری

پردیس محمدی

منیره دارستانی

معرق

یگانه مشهدی

سعیده رحیمی

فرانک نجاتی

نسخ

نوشین یونسی

زهرا بخاری

 

بسته بندی دستی

شیرین نظری

لیلا مشایخی

 

شکسته

عاطفه خیری

مبینا عسگری مهر آبادی

رژین نجفیان

سفال گری

زهرا خسرو بیگی

الهام اقبالی

 

ثلث

مریم فریدونی

 

 

قلم فلزی

مهری شیخی

الهام ولاشجردی

نسرین داور

نفاشیخط

یگانه جلالی

مهسا رضایی نسب

 

قلم زنی

فائزه جعفری

 

 

جاجیم

زهرا گازرانی فراهانی

 

 

پته دوزی

مهسا کلانتری

 

 

طراحی فرش

سمانه بختیاری

فریبا آبیاری

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقات هنرهای تجسمی دختران دوره متوسطه استان مرکزی ( جدول شماره 1)

رشته

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

نقاشی و رنگ و روغن

لعیا اسدی

نرجس مفیری

پگاه فرخی

نقاشی مداد رنگی

سحر مهدوی

مهیا وظیفه

فاطمه براتی/فاطمه جلوداری

نقاشی آب رنگ

الهه جعفری

عطیه خلیلی فرد

زهرا بیات

نقاشی پاستل

طیبه نجفی

مهدیه عبدی

الهام محمدی

طراحی ذغال

معصومه بخشی

فاطمه حیدری

حمیرا گنجعلی

طراحی مداد

زیبا مقصودی

زینب سرخیل

پریسا صالحی

طراحی آب مرکب

لیلا امینی

فاطمه محنون

رابعه ناعمی

نقاشی ایرانی ( تهذیب)

مهسا حرآبادی

زهرا توانای آشتیانی

 

گرافیک ( پوستر سازی)

 

زهرا عفتعلی

سحر السادات ایرانشاهی

گرافیک (تصویر سازی)

شیما مهدی ابراهیمی

ریحانه باقری

رهرا دارستانی

گرافیک ( طراحی آرم)

فاطمه علیخانی

منصوره کدخدایی

مریم کیمیایی فر

کاریکاتور

فائزه جعفری

پگاه ملبوتی

زهرا نوبرانی

خوشنویسی ( نستعلیق)

معصومه نوروزی

لیلا گندمکار

مرضیه غلامی

منبت

نرگس اسنکدری

 

 

قالی بافی

زهره آستری

مرضیه چوبکی

فاطمه یسابلاغی

 

 

اعلام اسامی رتبه های برتر شرکت کننده در بخش هنر های تجسمی ویژه پسران راهنمایی استان

رشته

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

نقاشی و رنگ و روغن

محمد حسین بیات

محمدرضا اجلالی

یوسف جوادی/مهرداد مختاری

نقاشی مداد رنگی

علی خوشجام

محمدحیدر مرادی

رضا شفیعی

نقاشی آب رنگ

محمد عباسی

علی محمد سلمانی

امیر حسین کهن موئیان

طراحی ذغال

احمدرضا صمدی

کامران مروج

امیرحسین جباری

طراحی مداد

حسین سلمانی زاده

محمد مهدی نجاتی

حسام سیفی

خوشنویسی ( نستعلیق)

رضا گیلانی

عباس داودی

محمد مهدی ابراهیمی

منبت

 

علی اردلان

 

قالی بافی

ابوالفضل درخشان

اشکان شامحمدی

علی خان بابائی

گلیم بافی

امیر مهدی قمیصی

عرفان صفا

ابوالفضل ابراهیمی

معرق

شایان امیری

احمدرضا شریفی

محمد جواد مجید زاده

شکسته نستعلیق

علی رضایی

احمدرضا مختاری فرد

 

سفال گری

علیرضا دارابی

سجاد کریمی

محمد حسین مهرپور

ثلث

محمد میرزائی

سید احمدرضا حسینی

 

 

اسامی حائزین رتبه های برتر جشنواره هنر های تجسمی دانش آموزان دختر متوسطه استان مرکزی

رشته

رتبه اول

رتبه دوم

رتبه سوم

نقاشی و رنگ و روغن

منا کریمی

لیلا احمدی

فاطمه مس چی

نقاشی مداد رنگی

بهنوش عبدی

آتنا غفاری

پرستو همتی

نقاشی آب رنگ

ناهید کلایی

اعظم مولایی

مرجان گرجی

نقاشی پاستل

شادی دلیری

فرحناز احمدی

شادی غفاری

طراحی ذغال

آرزو شمسی

مینا صالحی

افسانه حسینی

طراحی مداد

مهتاب قربانیان

نسیم مهدی

فاطمه قراگوزلو

طراحی قلم فلزی

زهرا تقوی

سما فرهادی

افسانه صوفی

طراحی آب مرکب

زهرا عباسی

سارا مولوی

الهام قاسم الیگودرزی

نقاشی ایرانی ( تهذیب)

یگانه آهنگرانی

شیما خراسانی

سمانه آگاه

تشعیر

هدی سادات آل طه

 

 

گرافیک ( پوستر سازی)

مریم ذاکری

منا سادات جلالی

زهرا قدیری

گرافیک (تصویر سازی)

فاطمه ساد

معصومه صداقت

مهسا صدیقی

گرافیک ( طراحی آرم)

نسترن سعیدی فر

سمانه کریمی

الهه سلطانی / عصمت صفری

کاریکاتور

معصومه اژدرلو

مریم ملکی

حدیثه بزرگی

خوشنویسی ( نستعلیق)

راضیه نصرتی

نگار آقا صمیمی

 

نقاشی گواش

آزاده کرمی

مرضیه احمدیانی

فرزانه کمانی

منبت

فاطمه شاهسوار

 

 

قالی بافی

فائزه اخوان

 

 

گلیم بافی

مهدیه مهدوی راد

فاطمه مبارک آبادی

بهنوش اسدی

معرق

سمیرا عروجی

 

 

پوستر رایانه ای

فروزان باغی

مارال قاسمی

فائزه غریب

تصویر ( رایانه ای)

 

فاطمه محمد خانی

معصومه مراوری

مستند سازی

رویا پژنده

 

 

آرم ( رایانه ای)

ملیکا کشاورزی

پریسا تقوی

سحر شفیعی

نسخ

سعیده فضلی

 

 

بسته بندی دستی

 

 

الهه محمدی

 

+


اعلام اسامی رتبه های برتر شرکت کننده در بخش آثار هنری ویژه دختران متوسطه

رتبه های اول

:

کوثر کریمی

ساوه

کوثر حسنی

دلیجان

زهرا سادات میر اسد اله

اراک 1

منیره علی محمدی

اراک1

فاطمه عباسی

دلیجان

فاطمه آقاجانی

ساوه

مهردخت هاشمی پور

ناحیه 1

 

رتبه های دوم

 

فاطمه نپتون

اراک 2

نگار عباسی

اراک 1

مهسا ابوالحسنی

تفرش

مرضیه رسولی

دلیجان

هانیه برزگری

اراک 1

فاطمه یوسفی

کمیجان

پگاه خزائلی

اراک 2

 

رتبه های سوم

 

شقایق کریمی

اراک 1

رضوان بهلول وند

خمین

بهاره صفریان

اراک 2

مبینا معافی

تفرش

زهرا شعبانلو

زرندیه

زهرا جلالی

خمین

مهسا زمانی

ساوه

پریا ذکایی

آشتیان

 

جدول نتایج مرحله استانی مسابقات هنرهای نمایشی (نمایش صحنه­ای و نمایش عروسکی) هنرهای آوایی (سرود و آهنگ­های انقلابی) دوره­ی متوسطه استان مرکزی-

 

 

پسران دوره متوسطه

دختران دوره متوسطه

 

رشته

رتبه

نام آموزشگاه

شهرستان

رشته

رتبه

نام آموزشگاه

شهرستان

 

نمایش صحنه­ای

اول

شهید مطهری

تفرش

نمایش صحنه­ای

اول

ضحی

اراک 1

 

دوم

قدس

شازند

دوم

حاج دیاری

فراهان

 

سوم

امام علی (ع)

اراک 2

سوم

شاهد زینب کبری(س)

اراک 2

 

نمایش عروسکی

اول

فرهنگ

اراک 2

نمایش عروسکی

اول

فاطمه الزهرا

اراک 1

 

دوم

-

-

دوم

تربیت

شازند

 

سوم

-

-

سوم

هادی فکوری

اراک 2

 

 

سرود

اول

امام علی (ع)

اراک 2

سرود

اول

شاهد زینب کبری (س)

اراک2

 

دوم

 

شهید بهشتی

دلیجان

 

دوم

اندیشه

شازند

 

سوم

امیرکبیر

خنداب

سوم

فاطمه زهرا(س)

تفرش

 

فاطمه زهرا(س)

خنداب

 

                   
 

 جدول نتایج مرحله استانی مسابقات هنرهای نمایشی (صحنه­ای و عروسکی ) هنرهای آوایی (سرود و آهنگ­های انقلابی)
دوره راهنمایی استان مرکزی

رشته

پسران دوره راهنمایی

رشته

دختران دوره راهنمایی

رتبه

نام آموزشگاه

شهرستان

رتبه

نام آموزشگاه

شهرستان

نمایش صحنه­ای

اول

شهدای هویزه

ساوه

نمایش صحنه­ای

اول

شاهد عراقچی

اراک1

دوم

سعدی

تفرش

دوم

فطرت

اراک 2

سوم

دهگان

اراک 2

سوم

رضوان

ساوه

نمایش عروسکی

اول

سما

اراک 1

نمایش عروسکی

اول

حضرت فاطمه (س)

خمین

دوم

شهید ثامنی

اراک 2

دوم

فرزانگان

اراک 1

سوم

شاهد المهدی

خمین

سوم

فرزانگان

شازند

سرود

اول

امام حسن عسکری(ع)

ساوه

سرود

اول

بهشت

دلیجان

دوم

توحید

اراک 2

دوم

شاهد نیایش

اراک 1

سوم

صالحین

اراک 1

سوم

عارفه

اراک 2